تبلیغات
بیست و یک جهان - ارزانترین اینترنت نامحدود

ارزانترین اینترنت نامحدود

سه شنبه 25 آبان 1395 12:23 ق.ظ

 

ارزانترین اینترنت نامحدود

 • ارزانترین اینترنت نامحدود

  این روزها دیگر اینترنت نه تنها یک اتفاق لوکس و خارق العاده نیست بلکه به یکی از همیشگی های زندگی روزانه ما آدم ها مبدل شده است. همه افراد به میزان مصرفشان از تعرفه های متداول و متفاوت بهره می برند. گاهی برخی از افراد فقط به بررسی اخبار روزمره و نگاه انداختن به صندوق پیام های روزانه شان بسنده می کنند اما برخی دیگر از افراد اینترنت را به عنوان یک راه کسب درآمد نگاه کرده و از آن بهره اقتصادی می برند. جا دارد در این میان به افرادی هم بپردازیم که دانلود یا بارگذاری فایل های گوناگون اعم از فایل های صوتی و تصویری جزئی از زندگی شان شده است. ما در این مقاله قصد داریم به تعرفه های اینترنت نامحدود بپردازیم تا بر اساس کیفیت و قیمت متناسب با بودجه تان آن ها را انتخاب کنید. پس با ما همراه باشید.

  صبانت 

  kصبانت سرویس های اینترنت نامحدود را در سه گروه سرعت ۱۲۸، ۲۵۶ و ۵۱۲ به صورت ماهیانه در اختیار کاربران می گذارد. شما می توانید این سرویس های اینترنت نامحدود را به صورت ماهیانه خریداری کرده و اگر سرعت هرکدام از سرویس ها راضیتان نکرد پس از اتمام سرویس کنونی تان آن را به سرعت بیشتر و برتر ارتقاء دهید. باید در نظر داشته باشید اگر سرویس های اینترنت نامحدود صبانت را خریداری و راه اندازی می کنید، مشمول سرویس شبانه (ترافیک مصرفی رایگان از ۲ بامداد تا ۷ صبح) نخواهید شد. سرعت اینترنت نامحدود ماهیانه ۱۲۸ Kb با مبلغ بدون مالیات ۲۸۹۰۰ تومان، ۲۵۶ Kb و ۵۱۲ Kb با مبلغ های ۴۵۰۰۰ و ۹۰۰۰۰ تومان ارائه می گردد.

  شاتل

  sسرویس های اینترنت نامحدود شاتل در گروه های سرعت متنوع از ۱۲۸ تا ۱۰۲۴ ارائه داده می شود. شما می توانید این سرویس های نامحدود اینترنت را با حداقل ترافیک های ۱۶، ۲۰، ۲۵، ۳۲، ۴۰، ۵۵، ۲۰۰ و ۳۵۰ گیگابایت خریداری کنید. و قیمت های این سرویس ها به ترتیب از کمترین تا بیشترین سرعت ۲۸۰۰۰، ۳۶۰۰۰، ۴۳۰۰۰، ۵۳۰۰۰، ۶۳۰۰۰، ۹۳۰۰۰، ۲۲۰۰۰۰ و ۴۰۰۰۰۰ تومان می باشد. از نکات مهم حین ارائه این سرویس ها آن است که شما بسته به وجود امکانات مرکز مخابراتی در شهرتان قادر به خرید و راه اندازی آن ها خواهید بود. بنابراین پیش از خرید حتما توصیه می شود با کارمندان حاضر در پشتیبانی شاتل مشورت کنید.

  سپنتا

  تعرفه های اینترنت نامحدود سپنتا ویژه تهران در دو طرح گوناگون ارائه داده می شود. اینترنت نامحدود ویژه تهران در میزان دانلود، ترافیک ماهیانه و ساعت استفاده ندارند. سرویس های ۳ ماهه از تخفیف ۳%، ۶ ماهه از تخفیف ۶% و ۱ ساله از تخفیف ۱۲% برخوردار هستند. تعرفه های اینترنت نامحدود ویژه از سرعت ۱۲۸ تا ۲۰۴۸ به صورت ماهیانه در مبلغ های ۲۰۳۲۰، ۳۳۹۲۰، ۸۱۵۲۰، ۱۴۹۵۲۰ و ۲۷۱۹۲۰ تومان می باشند. و حداقل ترافیک های تعریف شده برای این تعرفه ها حداقل ۱۰، ۲۰، ۴۰، ۸۰ و ۱۶۰ گیگابایت است. تعرفه های نامحدود دیگری در طرح فوق تحت عنوان “لوکس” در سرعت های ۱۰۲۴ و ۲۰۴۸ با دو برابر سرعت و حداقل ۶۰ و ۱۰۰ گیگابایت با مبلغ ماهیانه ۱۹۰۰۰۰ و ۳۵۰۰۰۰ تومان ارائه می شوند.

  طرح دیگر اینترنت نامحدود سپنتا با نام “تابان” فقط به صورت سه ماهه + ۱ هفته هدیه، شش ماهه + ۱۵ روز هدیه و یک ساله + ۱ ماه هدیه در اختیار کاربران قرار می گیرد. تعرفه های تابان از سرعت ۱۲۸ تا ۲۰۴۸ به صورت سه ماهه در مبلغ های ۵۹۱۳۱، ۹۸۷۰۷، ۲۳۷۲۲۳، ۴۳۵۱۰۳ و ۷۱۹۲۸۷ تومان و تعرفه های تابان لوکس با سرعت ۱۰۲۴ و ۲۰۴۸ در قیمت های ۵۵۲۹۰۰ و ۱۰۱۸۵۰۰ تومان می باشند.

  برلیان نت

  zسرویس های اینترنت نامحدود برلیان نت به صورت ماهیانه در سرعت های ۶۴، ۱۲۸، ۲۵۶، ۵۱۲، ۱۰۲۴ و ۲۰۴۸ با حق اشتراک ۱۵۰۰۰، ۲۸۰۰۰، ۴۵۰۰۰، ۸۵۰۰۰، ۱۷۰۰۰۰ و ۳۴۰۰۰۰ تومان ارائه داده می شوند. در اختیار گذاشتن سه ماهه، شش ماهه و یک ساله این سرویس ها از تخفیف های ۵، ۱۰ و ۱۵ درصدی برخوردار هستند.

  فن آوا

  شما برای انتخاب و خریداری سرویس های نامحدود انتخاب های زیادی دارید. از آن جا که “فن آوا” تعرفه های نامحدود برنزی، نقره ای و طلایی را در اختیار شما قرار خواهد داد. سرویس های نامحدود برنزی از سرعت ۱۲۸ تا ۲۰۴۸ به صورت ماهیانه در مبلغ های ۱۲۹۰۰، ۲۲۳۰۰، ۳۸۵۰۰، ۶۵۵۰۰ و ۱۱۰۰۰۰ تومان می باشد. سرویس های نامحدود نقره ای فقط در سرعت های ۱۲۸ و ۲۵۶ به صورت یک ماهه در مبلغ های ۲۱۸۵۰ و ۳۷۵۵۰ تومان می باشد. و سرویس های نامحدود طلایی از سرعت ۵۱۲ تا ۴۰۹۶ ماهیانه با قیمت های ۱۰۵۵۰۰، ۱۹۱۰۰۰، ۳۶۱۰۰۰ و ۶۹۸۱۰۰ تومان در اختیارتان قرار خواهد گرفت. همچنین شما می توانید این سرویس ها را یک ماهه، سه ماهه، شش ماهه و یک ساله استفاده کنید.

  پارس آنلاین

  pl

  پارس آنلاین سرویس های اینترنت نامحدود را با سرعت های ۱۲۸ تا ۲۰۴۸ با حداقل ترافیک های ۱۱، ۲۲، ۶۶، ۱۳۲ و ۲۶۴ گیگابایت در هزینه های ماهیانه ۲۹۰۰۰، ۴۵۰۰۰، ۹۰۰۰۰، ۲۱۹۰۰۰ و ۳۹۵۰۰۰ تومان در اختیار پارس آنلاینی ها قرار می دهد.

  شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.


برچسب ها: ارزانترین ، اینترنت ، نامحدود ،